KONST / Litografier / Färglitografi 14332077
nr 1433 2077
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 117/150,1998. Färglitografi, bildmått: 49x51, yttermått inklusive ram: 83x63 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:33:38
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
22 nov
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe